Lavanta

N-Olio lavanta yağları, kendi tarlalarımızda yetiştirdiğimiz gerçek lavanta olarak da bilinen organik Lavandula Angustifolia’dan elde edilir. Toplandıktan sonraki 24 saat içinde damıtılan lavantalardan saf, tedavi edici kalitede sertifikalı organik aromaterapi esansiyel lavanta yağı üretmekteyiz.

N-Olio organik lavanta, esansiyel yağların en çok yönlü olanıdır. Taze, tatlı, yumuşak, çiçeksi bir aromaya sahiptir ve rahatlatıcı, dengeleyici, antibakteriyel ve antiseptik özellikleriyle her evin temeli olmalıdır. Huzurlu bir gece geçirmek için yastığınıza birkaç damla damlatın. Bir masaj yağıyla seyreltildiğinde, güneşte geçen bir günün ardından rahatlatıcı bir kas masajı veya cilt desteği sağlamak için bire birdir. ​

Bahçemizden şişelenmesine kadar her adımını titizlikle yönettiğimiz lavanta tarlalarımızdaki lavanta çiçeklerinden hazırlanan ürünlerimizin sizlere huzur ve mutluluk vereceğinden emin olabilirsiniz.

LAVANTA KESELERİ

N-Olio keseler el dokuması İkat ve Suzeni işlemeleri kullanılarak sınırlı sayıda üretilen lüks bir dolap aksesuarı, yatak arkadaşıdır. Kaynağı Anadolu bölgelerinden gelen bu tekstil tasarımlarının kendine has bir dili var ve renk, doku ve desenlerle kendi hikayesini anlatıyor. Taze lavanta çiçeklerinden gelen kokular, ham ipek el dokuması kumaşların çeşitli renkleriyle size hem görsel hem de duygusal bir şölen sunuyor.

Sağlıklı yaşam felsefelerinden ilham alınarak hazırlanan keselerimizin her birine lavanta çiçeklerine ek olarak bir avuç lüks kuş tüyü dolgusu ekleyerek sizlerde huzur hissi uyandırmaya yetecek bir mutluluk yolculuğuna çıkartmayı vaat ediyor.