N'olio'nun Hikayesi

Tarihi olan bir yer

2019 yılında Kadıovacık, Yuvarlak Mevkii’nde devir aldığımız 77 dönümlük zeytinlik şimdi N'Olio Çiftliği olarak en lezzetli zeytinlerin yetiştiği bir doğa harikası haline geldi.

Bereketli Topraklar

N'Olio Çiftliği'nin bulunduğu bu verimli ve zengin bölge, geçmişte yalnızca zeytinliklerle kaplıydı; ancak şimdi lavanta, kekik ve biberiye gibi doğal ürünleri yetiştiriyor, bu eşsiz bitkilerden elde edilen doğal yağları sizlerle buluşturuyoruz. Aromatik lavanta ve biberiye tarlaları, uçsuz bucaksız zeytin ağaçları ve taze kekik bahçelerinden elde ettiğimiz mahsüller N'Olio bahçesinden sofralarınıza geliyor.

Kadıovacık Köyü'nden Gelen Lezzet

Urla'nın eşsiz doğal güzellikleri ve coğrafi konumu, bu bölgenin tarım için verimli ve bereketli olmasıyla ünlüdür. Özellikle zeytin ağaçları için ideal olan bu topraklar, asırlardır çiftçiler için birinci sınıf tarım ürünleri yetiştirmek ve organik tarım yapmak için mükemmel bir zemin oluşturur.

N'olio Çalışanları

Ekibimiz

N'Olio Çiftliği olarak, işimizin kalbinde insanlar var. Tutkulu ve deneyimli ekibimiz, doğal ürünlerimizin kalitesini korumak ve çiftliğimizin sürdürülebilirliğini sağlamak için bir araya geliyor. Doğanın bize sunduğu nimetlere saygı gösteren ve en iyisini ortaya çıkarmak için çalışan ekibimizle birlikte lezzetli ve sağlıklı ürünler üretmeye devam ediyoruz.